Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 02-08-2003 - 10:44
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

To nie plota Smile
Ja to właśnie ściągam Very Happy
Poszukaj na kazimierze, napewno znajdziesz

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-08-2003 - 11:31
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
dehira napisał/a:
Przeczytałam gdzies, ze jest odcinek specjalny chobitsów (27). Czy macie cos takiego?


jest, na dc ssalem ale badziewie-to taki mix ze wszystkich odcinkow(takie przypomnienie)-od poczatku do konca w wielkim skrocie-znalezienie chii na smieciach do sceny na dachu-230mb Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 03-08-2003 - 17:31
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ja bardzo lubie teledyski z "Chobits"....co prawda wiele ich nie widziałem, ale te, które tak, to były boskie....niestety, już ich nie mam, więc mam pytanie, czy wie ktoś skąd można zassać jakieś sweeet teledyski "Chobits"?[/list]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 03-08-2003 - 17:37
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Na kazie jest z 10 teledyskĂłw Smile
Wszystkie mam i mi się podobają Very Happy

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 01:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Tesknie za moim Seetrollem, ale jako Warszawianka nie powinnam narzekac. Niestety na tomik pierwszy sie nie zalapalam, ale za to mam drugi. Na widok pocztowki szczena mi opadla - liczylam na cos jak w przypadku mang Satoshiego! Zreszta sam obrazek jako taki tez moim zdaniem nie jest najpiekniejszy - wole kolorowe wstawki w stylu tych z Boginek. Czekam sobie teraz spokojniutko na dodruk tomiku pierwszego. Co do 27 odcinka... Dehirciu plisuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!! Chobity bardzo mi sie podobaja, ale wszystko Clampic mi sie podoba - po prostu wspaniale rysuja a ja odwrotnie niz Herbert cenie bardziej forme niz tresc. Wiem, ze ktos mnie bedzie chcial zlinczowac, ale uwazam, za Mirabelka to sliczne imie.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 19:28
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
hehe, nie mam tego odcinka, słoneczko^^"
I nawet nie ciagnie mnie, zeby sie w niego zaopatrzyć. Teraz mam ochote przejrzeć do końca haibane. Obejrzałam na razie kilka odcinków i wciaz nie moge sie zdecydowac, czy mi sie to anime podoba czy nie......
A co do piekności wydań clampowych rzeczy - Nikuś! teraz dopiero moge z czystym sumieniem powiedzieć pokładając w to cała wiare, ze ktoś mógłby sie od kogoś uczyć jak pięknie wydawać mangi.... ;_;
To (wiesz co) jest cudowne!!!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 20:35
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
jeżeli jakaś zagubiona duszyczka potrzebuje 27 odcinek Chobits (ten z płyty DVD) to poratuję bo mam to cosik Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 22:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
O_________________O Teraz pytanko: o czym jest?? jak wyglada???? I w ogole WSZYSTKO na temat tego odcinka!!!!! onegai!!!!!

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 23:29
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Jest dostępny do ściągnięcia?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-08-2003 - 00:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
co tu by napisać aby wszystkiego nie zdradzić hmmm... już wiem... Hideki zrobił postępy w nauce...nie, inaczej... ogólnie jest to odcinek pt "Hibiya and Kotoko tell the story" czyli już wiadomo, że to przypomnienie calutkiej historii, która jest troszkę uzupełniona (mianowicie- coś w stutu spotkanie po lecie) btw. pamiętacie tę kotkę, która prawie ciągle leżała na dachu- zdziwicie się Smile ale cichosza- tajemnica Smile
tak ten odcinek krąży po sieci, można go np znaleźć (chyba najszybciej) na kazie
jakby ktosik miał jakieś pytanka to niech pisze Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-08-2003 - 00:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Doszlo!!! Ciesze sie, ze Ci sie podoba!!! Prawda, ze blondynek najladniejszy?!? Aprops przesylek to Veg, dostalas juz swoje karteczki? Wiem, ze plyty Taksia doszly juz do Herba a wysylalismy w jednym czasie. Jednoczesnie przypominam, ze gdyby ktos mial jakies widokowki na zbyciu to zawsze jestem otwarta na takie propozycje! Wink))

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-08-2003 - 07:57
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Walsnie, wlasnie, coagle mam napisc i zapominam :)))) Doszly, soszly, Cowboy Bebop jest the best :)))

Co prawda nie bardzo wiem, co mam zrobic z druga czescia przesylki... Bo szczrze mowaic, myslalam, ze toto netowe bedzie, a tu prosze :)))) Czekam na jakies mailowe instrukcje :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2003 - 23:06
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ech, póki nie będę mieć stałki, to sobie nie pościągam Crying or Very sad Smutne moje życie Crying or Very sad Ale ja mam wielkie ambicje, chcę od razu Neostradę, chociaż to ździerstwo dla portfela Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

AnimeManiac mnie wyprzedziła, już młodszą elitą jest....a ja ciągle Czytelnik Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2003 - 12:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Mam na imie Monika. Wlasnie obejrzalam 26 odcinkow Chobits i jestem uzalezniona od dzielek CLAMPA! Zgadzam sie z opinia, ze anime duzo zyskuje dzieki muzyczce! Mnie sie podobalo jako fanowi slodkosci z Sakura na czele! Glebokie i wstrzasajace to nie bylo, ale po prostu mile i odprezajace a do tego przesliczne!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2003 - 20:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
^^
Nikuś, masz juz najnowszy MM? tam toczy sie teraz bój (czyli dogrywka głosowania) czy wydawac w tomikach love hine czy ccs!
zagłosujesz?^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits