Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
mayumayuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-07-2004 - 22:47
Debiutant
Debiutant


Doł±czył/a: 20-06-2004



Status: Offline
Cytat:
czemu go tak surowo osądzać? chłopak walczył do końca o Ai - ona odeszła, on został - musiał sobie jakoś życie poukłada

Wszystko było ślicznie, poświęcenie itp, chłopak dał z siebie wszystko dla Ai oczywiście, lecz... Zniknęła, pojawiła się po wcale nie tak długim czasie, lecz z zanikiem pamięci, pojawiła się Nobuko widocznie nim zainteresowana, związał się z nią, a w kwestii Ai stwierdził po prostu było minęło, i jakie stresy chłopak przeżywa, że ta mogłaby odzyskać pamięć, ja się tu pytam gdzie to całe ### o prawdziwej miłości i poświęceniu lol, jest takie powiedzenie " co z oczu to z serca, i to najbardziej pasuje do tego ###, to też wystawia nienajlepszą ocenę temu panu, w sumie to i Ai i Nobuko cierpiały no i ten nieszczęsny Yota. Co do zakończenia - "historia dobrze kończąca się" może mieć wiele definicji, moim zdaniem najlepsze byłoby zakończenie z Yotą i Takashim, ponieważ Yota na żadną z tych dziewczyn nie zasługuje.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 05-07-2004 - 23:15
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

ale on przecież przekonany był, że zjawiła się jako Video Girl innego faceta. wykasowanie pamięci było czymś w rodzaju śmierci a nowa Ai jest nowym wcieleniem - czy miał prawo mącić jej w głowie i sprowadzać na nią po raz kolejny zły los? gdyby o nią walczył czy znów nie stałaby się jej krzywda? wybrał więc Nabuko, chyba dla niego to tez było trudne. a cała sytuacja, która miała miejsce potem - wpadł w to wszystko po uszy i chyba nie wie już co ze sobą zrobić... no, ale ja go bronię a tak naprawdę to bez jakiegoś wielkiego przekonania, chyba bardziej dla sportu. Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2004 - 10:31
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchĹ‚aĹ„ duszy

Status: Offline
facet ma jakieś problemy ze sobą, Ai też bez winny nie jest "Nikt oprócz Yoty", Takashi powinien pogodzić się z Moemi, a ona nie dać mu drugiej szansy. No i tak Yota wybierze Ai- przeca to da się przewidzeć- prawda ??
Kurcze telenowela...

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email OdwiedĽ stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kanar TeodorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-08-2004 - 18:24
Debiutant
Debiutant


Doł±czył/a: 21-08-2004



Status: Offline
Cytat:
Kurcze telenowela...


Ale jednak wciÄ…ga? Wink
Dla mnie wszystko jest jak na razie OK!, ale drazni mnie powoli przeciaganie akcji na siłę... Te 9 tomików mozna było zmieścić w 5, a seria by dużo nie straciła.

_________________
Stop thinking, start drinking.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-08-2004 - 19:02
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchĹ‚aĹ„ duszy

Status: Offline
Co za duzo to niezdrowo Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email OdwiedĽ stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits