Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gotenks
Temat postu: Love Hina tom 3ci  PostWysłany: 26-04-2004 - 20:21
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-03-2003

Skąd: NeoHell

No właśnie. Ile osób już go przeczytało???

Jak dla mnie jest to najlepszy z dotychczas wydanych. Miałem niezły ubaw przy czytaniu, a niektóre teksty to mnie maksymalnie rozbroiły Laughing
"Jakie to mydło miękkie" - tego do końca życia nie zapomnę Laughing Laughing Laughing
Warto było wydać te 16 zł, oj warto Very Happy

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-04-2004 - 22:46
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Jeszcze nie, jutro sobie kupie i pisne recenzje. JUTRO HINA BĘDZIE MOJA! Hahahahahhahahahahaaha!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KEITAROU-KUNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-04-2004 - 12:29
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 27-04-2004

Skąd: WAWA

Status: Offline
SIEMA LUDZIE I MANIACY LOVE HINY!!! hehe ja już od 2dni mam już moją nowiutką LH t.3 i naprawde jest to narazie najlepszy tomik tzn. NAJŚMIESZNIEJSZY Smile Laughing i tak widziałem już WSZYSTKIE tomiki LH w necie PIRACKIE:-) i troche HENTAII Very Happy .PISZCIE i ŁĄCZCIE SIĘ MANGO-ANIMO-LOVE HINO-MANIACY

_________________
KOCHAM MILO i LOVE HINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-04-2004 - 14:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
dzisiaj się zspukałam i KUPIŁAM 3 tomik Wink
idę go teraz spałaszować ^^"

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-04-2004 - 17:31
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
No to macie super - w Matrasie z okzji wejscia do Unii jest znizka na wszystko do konca kwietnia - 20%, ale tez i do konca kweitnia nie ma nowych dostaw... Co oznacza, ze dostawa po dlugim weekendzie i dopiero wtedy zaoptarze sie zarowno w nowa lh, jak i brzoskwinie.... nie ma sprawiedliwosci n tym swiecie, oj nie ma...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-04-2004 - 17:35
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
No! Przeczytałem! Mitsumi jest słodziutka!! I w taki fajny sposób przerywa monotomnie LH, stawiam ją na pierwszym miejscu! A pomyśleć że czułem do niej antypatię bo właściwie nic o niej nie wiedziałem...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-04-2004 - 17:57
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
przeczytałam Wink
kąpiel w wannie jest super Wink
a biedaczek- nie wiedziałam, że umie się sam wiązać- tak na wszelki wypadek Wink

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KEITAROU-KUNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2004 - 13:16
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 27-04-2004

Skąd: WAWA

Status: Offline
HAHA ja też się spłukałem Very Happy a nawet musiałem pożyczyć 5.90zł Crying or Very sad I TEŻ SIĘ ZGADZAM ŻE MUTSUMI JEST NAJFAŃSZA Very Happy Very Happy Very Happy . Troche będzie przesrane z tą UNIĄ i z tym Vat Crying or Very sad no ale nic jakoś to będzie...CHYBA Rolling Eyes

_________________
KOCHAM MILO i LOVE HINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2004 - 16:09
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja nie wiem, jak to z Unia, ale pojawily sie mangi w sklepiku JPF - tzn dalsze tomy tytulow JPFu (wydane po 1 maja) i ceny maja NORMALNE :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2004 - 19:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Jest jakaś nadzieja. Very Happy
Co do LH. Nabyłam w poniedziałek. Setnie się ubawiłam przy czytaniu. Very Happy Naprawdę Naru nie jest tą miłością z piaskownicy Keitaro? Shocked A może jednak okaże się, że jest. Najbardziej deneruje mnie, że biedak ciągle obrywa. :ziew: Ale musi mieć żelazne zdrowie i kondycję! Very Happy
Przy okazji, cały czas zastanawiam się, dlaczego ja to właściwie kupuję, bo w końcu nie lubię mang w stylu facet - niedorajda o dobrym sercu otoczony przez tłum pięknych kobiet. Twisted Evil

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2004 - 19:48
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie taki niedorajda... Twisted Evil nie sądziłam, że Keitaro mógłby być seksowny, ale okazało się, że może. ale to dopiero w tomiku ósmym. świetna manga, ale Naru troche mnie denerwuje - powinna mieć dla biedaka więcej serca.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2004 - 21:44
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
ja się zawiodłem, Naru mogła by wreszczie się opanować, pogodzili by się i w świetnie by się bawili podrórzując po Japoni. a tu nadal ten histeryczny pseudo-klimacik, to jak zapychanie się żarciem by się odstresować...ale i tak Mitsumi ratuje sytuacje!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2004 - 21:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

bo Naru jest osobą, która boi sie własnych pragnień. boi się tego, że zakochuje się w tym "zboczeńcu" i "nieudaczniku" i co na to wszystko powiedzą inni. dlatego też jej troszkę nie lubię - nie jest fair, daje sprzeczne sygnały, kusi a potem gasi.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2004 - 21:56
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
no to bym zaliczył na plus, jest przez to bardziej autentyczna (nawet jeśli przesadza). bo ile bohaterów LH pokazuje jacy są naprawde? Kaolla nic nie musi skrywać, Motoko tak, Kitsune to luzaczka i nie ma jakiś większych ambicji, Shinobu jest jeszcze dzieckiem i potrzebuje oparcia (a propos genialna była scena z zapałkami, czy ona naprawde nosi takie ciuchy?), Mitsumi jest sugoii!!! ale na pewno jest drugie dno w jej psychice i tylko pozuje na taką rozmemłaną...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2004 - 22:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

żebyś się czasem nie przeliczył... Twisted Evil mnie Mitsumi tylko denerwuje - tylko mi tu bruździ Very Happy
jednak dla mnie Naru jest nieautentyczna, nienaturalna - ja wiem, że kobieta zmienną jest, ale jednak. można mieć trochę wahań, ale nie permanentne przypływy i odpływy!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits