Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 18:29
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ja Ci Vegciu zeskanuję^^ A co do tego, czy jest beznadziejne czy nie - nie powiem, nie lubię "Hellsinga", choć akceptuję xD

"MANGAzyn" jest całkiem przyzwoity, chociaż cena już troszkę niezbyt. Powinni ją obniżyć do nie wiem...8 zł? Czy może tyle, ile Bakajec kosztuje? xDDD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 18:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

no chyba będę pisać, ale nie wiem jeszcze do kogo - na stronie są adresy email redakcji, ale każdy do czego innego a ja mam uwagi i odnośnie objetości, zawartości, ceny, prenumeraty jak i strony - mam pisać do każdego oddzielnie? co do Mangazynu Ekstra to tam piszą, że eksperymentują zarówno z nim jak i z wydaniem głównym i proszą o uwagi (szkoda, że bez podania na jaki adres) - dlatego mam nadzieję, że jednak nie zostawią tego tak jak jest... nie uśmiecha mi się tak wysoka cena, bo nie jest proporcjonalna do zawartości, która uległa redukcji. chętnie się podzielę tymi uwagami i mam nadzieję, że inni też. albo wracamy do starej objętości albo zmiejszamy cenę a wtedy proszę o zadośćuczynienie dla prenumeratorów, bo ja czuję się oszukana.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 18:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Najlepiej będzie, jak napiszesz do Jediego - w końcu to on jest redaktorem naczelnym. Sam chyba napiszę takiego maila z zażaleniami xD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 20:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
no ale redaktor- a wydawnictwo- to jest różnica; tera tylko trzeba dojść kto wyszedł z taką inicjatywą, aby pismo "ewoluowało" (to chyba złe słowo)

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 21:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
chobit napisał/a:
Ja Ci Vegciu zeskanuję^^ A co do tego, czy jest beznadziejne czy nie - nie powiem, nie lubię "Hellsinga", choć akceptuję xD

"MANGAzyn" jest całkiem przyzwoity, chociaż cena już troszkę niezbyt. Powinni ją obniżyć do nie wiem...8 zł? Czy może tyle, ile Bakajec kosztuje? xDDD


Nie trzeba, w poniedzialek pewnie mi przyjdzie z prenumeraty, ale oswiec mnie BLAGAM ;) jakie postacie sa :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 21:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Aluś jest - spoko, zawału nie dostaniesz

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 21:54
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Nie mowi sie Alus, tylko Alucard :D

Dzieki :) NARESZCIE ;P Doprosilam sie :)

Bueeeee, nie ma Integral, jak oni mogli :P A co z naszym kochanym xiedzem? Buuu ;P

(tak na parwde to i tak sie ciesze, a co ;P Tylko zeby t jakos ludzko wygaldalo... Przekonam sie w poniedzialek :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 23:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Wygląda dość zachęcająco Veg- będziesz zadowolona Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-04-2004 - 23:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
nie wiem ja zakończyłem kupowanie magazynów o M&A jakieś 1,5 roku temu ale teraz jak na to patrze to za boga nie kupiłbym nowego mangazynu... przecież to jest DROGIE normalnie troche przesadzili

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gotenks
Temat postu:   PostWysłany: 19-04-2004 - 15:12
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-03-2003

Skąd: NeoHell

Dzisiaj znalazłęm w skrzynce nowy Mangazyn. Straaaaszznaa cienizna...
I za to 12 zł wołają Rolling Eyes
Pinupy jak dla mnie to zbędny bajer, i tak są za małe żeby nimi ścianę dekorować. W kamikaze papier jakoś też zmizerniał. Confused
Gdyby nie to, że mam prenumeratę na 12 numerów i nie zapłaciłem za nią zbyt wiele, to ten numer byłby moim ostatnim.
Ale jeszcze przeczytam artykuły, może zmienię zdanie...

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-04-2004 - 15:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Pamiętam, że Jeremy na konferencji wydawców na Kamikaze mówił coś o tapetowaniu pokoju pinupami. Twisted Evil
Właśnie dzisiaj dostałam swój numer. Cały pogięty, niech ja tylko dorwę tego drania - listonosza, który go tak beznadziejnie upchnął w skrzynce. Razz
Pierwsze wrażenie: cienki, i to zarówno jeśli chodzi o grubość całego magazynu, jak i użytego papieru. Drugie wrażenie: znowu pełno newsów, po co aż tyle. Confused Trzecie wrażenie: czyżby nic specjalnego?
Liczba ston woła o pomstę do nieba. Trza się jednak będzie zebrać i coś na ten temat napisać.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-04-2004 - 18:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Drugie wrażenie: znowu pełno newsów, po co aż tyle.


bo to niezły zapychacz... mało treści i dodatkowy obrazek.. jako że musi być odstęp miedzy innymi "niusami" pięknie im powiększa liczbe stron...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-04-2004 - 19:43
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja tam bardzo lubie newsy, i taka ilosc mi odpowiada - lubie sobie poczyac i tyle.

Pin-upa z Hellsinga imho lepszego zrobic nie mogli (znaczy sie wybraz lepszego obrazka - jak wybieralm sobie obrazek na koszulke, to mialam fure hellsingowych do wyboru i wybralam wlasnie taki :)

papier w kamikaze imho jest lepszy od tej pulpy niemilej w dotyku - ten mi sie o wiele bardziej podoba

A ilosc stron..... Boze, jaka cienizna!!!!! W zyciu bym nie wydala 12 zlotych na takie kilka kartek :P mam nadzieje, ze sie poprawia, bo nastepnej prenumeraty nie wykupie :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-04-2004 - 15:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
co do newsów nie mam nic przeciwko, podobnie jak Veg z chęcią je czytam, lubię wiedzieć co się kroi i na co można zwrócic uwagę, nawet jestem za większą ich ilością

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 20-04-2004 - 15:51
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Mi tam duża ilość pasuje, jak coś mi się spodoba lub się tym zainteresuję, to od razu szukam info na sieci^^

Liczba stron poraża, w sumie wydałem te 12 zł, ale jednak przyznam się Wam, że bardziej wolę wydać na taką cieniznę niż na "Kawaii"...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits