Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 13-04-2004 - 09:20
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
słuchajcie, czy to prawda czy też fama, że to ma mieć kilka tomów ?

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gotenks
Temat postu:   PostWys³any: 13-04-2004 - 09:52
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 10-03-2003

Sk±d: NeoHell

7 Wink

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 13-04-2004 - 09:58
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
eeeeeee... i Kasen ma zamiar wydać wszystkie 7 ! Że się tak zapytam ?

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWys³any: 13-04-2004 - 10:00
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 21-02-2003



Status: Offline
Cytat:
Najwieksza pomijajac Akire, Evangeliona zeszytowego, Nuku-nuku, Gitsy, Urushihary, Usagiego i doujinshi z Kasena ;P



No tak... Very Happy Very Happy Very Happy . Tak to jest jak człowiek ma na myśli tylko kilka bierząco kupowanych tytułów Very Happy .

Cytat:
A tak na powaznie - Tobie sie w tomiku nie rozmaju tusz? Ja po czytaniu (nie jezdze palcami po kartkach, o nei!) mm cale opuszki kciukow czarne i paprze mi sie strasznie okladka z tylu Razz To jest moje jedyne zastrzezenie co do wydania. Tomiczek teraz nie wyglada zbyt ladnie, okaldka od wewnatrz jest przyciemnawa i brzegi kartek tez.


Jedyny problem z jakim się zetknąłem, to , że po kilkakrotnym przeczytaniu, zaczyna chyba puszczać sklejenie pierwszej strony okładki z resztą. Ale to się od czasu do czasu zdarza, więc nie jest to jakiś straszny problem.
A co do wspomianego przez ciebie rozmazywania, to nic takiego nie zawuażyłem. Miałem czyste ręce i strony za każdym razem jak kończyłem czytać.


Cytat:
Taki bol???? Dla mnie bol by byl, jakby 25 zeta np kosztowala... A 2 zlote roznicy?? (co do przecietnego tomiku) To sie zawsze od kogos pozyczy, czy znajdzie ;P


Można oszczędzić na Mangamixie - ostatni numer jest nadzwyczaj słaby.



Wydaje mi się , że tak , ze Kasen wyda wszystkie tomy. Przynajmniej bardzo na to liczę.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 13-04-2004 - 10:44
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
Krzych Ayanami napisa³/a:

Wydaje mi się , że tak , ze Kasen wyda wszystkie tomy. Przynajmniej bardzo na to liczę.


Mogliby jakoąś prenumeratę zrobić, albo cosik, bo 7 tomów to trochę duzo [jak dla mnie]

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 13-04-2004 - 10:59
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
Krzych: ae masz fajnie - mi sie nic nie rozkleja, ale za to brudzi jeszcze bardziej niz danwe wanekowskie tomiki.

Tigra: ja osobiscie mam mala nadzieje, ze moze troche stanieje? W koncu to ich pierwszy nie-doujinshowaty tomik, no to wprowadzili wyzsza, ale moze.... (marzenia scietej glowy)

I jakos tak wydaje mi sie, ze Kasen wyda wszystkie tomiki. (intuicja? ;)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWys³any: 13-04-2004 - 11:04
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 21-02-2003



Status: Offline
Cytat:
Tigra: ja osobiscie mam mala nadzieje, ze moze troche stanieje?



Spytałem się o to. Otrzymałem odpowiedź : a dlaczego miałoby stanieć ?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 13-04-2004 - 11:09
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
Haha - bo jest za drogo ;) Nie no, powaznie taka odpowiedz dali??

Nie stanieje? To trudno. Ale moze przyszle serie beda tansze, bo jak nie, to sie wkurze. Nie wmowia mi, ze sie nie dorobili na naszych polskich mangach, skoro za tlumacza nie placili, za licencje tez nie ;P (wkurze sie, czy nie wkurze - jak fajne to i tak kupie, ehhh ;P)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 13-04-2004 - 18:24
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
19*7= hmmm... no bo ja wiem- tak dodatkowo np co dwa miesiące taki wydatek--ech.... 19, a ty tyle kon się szykuje- wszystkiego mieć nie można, a szkoda...
ale ale, czy w tym czasie jak będa wydawać te 7 tomów, to czy równolegle będa ukazywały się inne tytuły ?

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWys³any: 13-04-2004 - 20:20
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 21-02-2003



Status: Offline
Cytat:
Nie stanieje? To trudno. Ale moze przyszle serie beda tansze, bo jak nie, to sie wkurze. Nie wmowia mi, ze sie nie dorobili na naszych polskich mangach, skoro za tlumacza nie placili, za licencje tez nie ;P (wkurze sie, czy nie wkurze - jak fajne to i tak kupie, ehhh ;P)


Wydaje mi się , że tutaj Raul mógłby najwięcej powiedzieć o tym jak się sprzedaje twóczość spoza "głównego nurtu". Mangi fanowskie to jakby nie było produkt dla wąskiego grona odbiorców. Dla mnie Island jest pierwszą pozycja Kasenu w ogóle którą kupiłem. Nasi twócy może czasami sobie jakoś radzą , ale bardzo niewielu wycodzi więcej niż kilka prac z rzędu.

Po za tym przydałoby się w ogóle wyjść na zero - a są koszty druku, obrubki komputerowej, dystrybucji... Nie pamiętam o której pozycji była mowa, ale nawet na siebie nie zarobiła. Więc to nie jest tak różowo jak piszerz.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 13-04-2004 - 20:28
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Zapomnijcie o tanszych mangach . Jeszcze ze 3 miesiace i nawet Waneko podniesie ceny. Beda musieli.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWys³any: 13-04-2004 - 20:31
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 07-12-2002

Sk±d: Opole

Status: Offline
Nu, mi się wydaje, że 19 zł to wcale nie jest aż tak strasznie drogo. Fani mangi się rozpuścili, bo kiedy JPF i Waneko zaczynały, ceny były faktycznie niskie, ale wystarczy przecież porównać, ile kosztuje przeciętny komiks Mandry czy Egmontu, i to wcale nie wydanie kolekcjonerskie. Fakt faktem, trzeba wziąć poprawkę na fakt, że lwia część tamtych pozycji jest drukowana w kolorze, ale nawet wtedy owo 19 zł nie wypada tak tragicznie. Może nie cudownie, ale da się przeżyć... Wink

if

_________________
PrzynoszÄ™ pecha...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 14-04-2004 - 15:20
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
no dobra, skoro mówicie, że 19 zł to nie jest tak drogo, i że inne wydawnictwa np Waneko będą musiały je podnieść( a nie jest powiedziane, że wzrośnie ch "wykonanie", to ja współczuję sobie, zbieram co się da i co mnie interesuje, ale nie wyobrażam sobie miesięcznych wydaktów rzędu 200zł na mangi, a lubię je mieć ze względów kolekcjonerskich i wychodzę z zalożenia, że skoro mam np 3 tomy a seria liczy 7 to warto je dozbierać- ciężki nasz żywot

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWys³any: 14-04-2004 - 15:36
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja sobie niestety taki wydatek wyobrazam i taki ponosze ;P Niestety wsiaklam w to i kupuje wszystko co wyhodzi :P W tomikach znaczy sie, zadbych mangamixow itd ;P I DVD jakies... (ktore u mnie nie chodza, kupilam niedawno Chihiro - u mnie nie dziala, West dal mi wczoraj Arjune - tez nie dzala, ale za to plakat sliczny, ne? ;) Mangazyn itd...

Manga to drogie hobby :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 14-04-2004 - 17:08
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
Wbrew pozoram tak- to jest drogie hobby [tutaj któś może powiedzieć- zalezy dla kogo], dla mnie osobiście- drogie, ale co ja na to poradzę ?

mam pomysł, ale nie wiem czy go kiedyś zrealizuję- odnośnie- drogich mang-sorry za offa.

Tak naprawdę to jest gwuźdz do trumny, bo wiesz co jest na rynku, orientujesz się, że niektóre tytuły za chwilę się kończą, ale za to wchodza inne- a zycie toczy się dalej- no i wypadałoby powiedzieć: trzeba zyć dale, ale nie wiesz co będzie np za 2 lata, jakie wtedy będą ceny, czy jeden tomik nie będzie kosztować 25 zł? Tego nie da się przewidzieć, więc co- może czekać na Allegro, że ludzie będą chcieli taniej sprzedawać- część ale nie wszyscy...
I tak źle i tak niedobrze.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits