Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-03-2004 - 12:34
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
ale przecież ludzie mają bardzo podobne problemy, a może nawt takie same, więc jakiś poziom chyba jest...

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-03-2004 - 13:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

pewnie. wszystko też zależy od humoru - ja np. potrafiłam zarówno się cieszyć patrząc na czyjeś szczęście, jak i być wściekłą innym razem. ale co bym nie czuła, w żaden sposób tego nie okazywałam i nienawidzę gniewnie fukających babć - nie podoba im się to niech się nie patrzą

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-03-2004 - 14:11
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Nie pamietam kto powiedział:
"Wszystkie kobiety nie jest tak trudno zrozumieć. Problem w tym, że każda jest wyjatkiem od reguły."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 06-03-2004 - 14:50
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

No fajnie...I potraktowano mnie, jakbym kogoś do czegoś zmuszam....eh... Crying or Very sad

Czepiam się, mam kryzys... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits