Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
RanjaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-07-2004 - 17:51
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 21-06-2004

Sk±d: z Ostródy CW

Status: Offline
Ja lubię te krótkie i powiedzmy średnie serie (kilka/kilkanaście góra tomów). Później rzeczywiście zaczyna brakować pomysłów. OMG i Slump mogłyby się już wreszcie skonczyć! FY też było za długie. W pewnym momencie stało się telenowelą (9 pierwszych tomów było fajne). Ale DB rządzi mimo takiego ogromu Cool
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWys³any: 27-07-2004 - 12:07
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 21-06-2004

Sk±d: Wronki

Status: Offline
Cytat:
długie serie mają zazwyczaj jeden podstawowy minus... wychodzą za wolno...


Niestety za wolno Crying or Very sad Kiedy ja będę miała wszystkie tomy Ranmy,Kenshina,Naruto i Inuyashy??(chyba jak będę stara Sad )

Ja uważam,że wszystko zależy od pomysłowości autora Razz Długie serie są nawet ciekawsze od krótszych.Np. Naruto,Kenshin, Inuyasha itp. dla mnie są ciekawsze od Paradise Kiss. Wielkość o niczym nie świadczy. Chyba ,że ktoś zbiera tylko dla zbierania Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PysiolOffline
Temat postu:   PostWys³any: 27-07-2004 - 18:44
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 08-02-2004

Sk±d: Szczecin

Status: Offline
Cóż muszę zgodzić się z wypowiedziami poprzedników. Dla mnie najleprza długośc to 8-10 tomów. 15 przejdzie, ale takie 40 to mordęga. nie dość, że zanim dotrzesz do końca minie jakieś sześć lat to jeszcze po drodze zdarzają się dłużyzny. Natomiast one schotów i jednotomowców za bardzo nie lubię.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWys³any: 13-09-2004 - 18:33
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 08-08-2004

Sk±d: 127.0.0.1

A wiecie co ja bym wolał, by powiekszyli obietośc mangi do np 500 stronek. Wtedy wszystko miało by max 15 tomów (to już istne tasiemce)
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits