Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Wish  PostWysłany: 12-01-2004 - 16:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie mogłam się odessać od pierwszego tomiku i będę walczyć o kolejne - po prostu kwintesencja słodyczy! mam ugrzecznioną wersję, bez żadnych yaoi-podtekstów, ale nasze aniołki mimo postulowanej bezpłciowości są dla mnie i tak wyraźnie żeńskie. mam pytanko czy jest do tego anime, bo widziałam słodziutki klipik, ale niestety nic dłuższego a szkoda.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 13-01-2004 - 16:40
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Niestety, nie ma nic Sad

Szkoda, bo marnuje się fajny materiał na animkę....ale cóż...na osłodę zawsze pozostaje owy klipik^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 14-01-2004 - 09:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

wydawało mi się, że skoro powstał klipik to ma on byc zapowiedzią czegoś większego a tu nic, ale może wkrótce - na szczęście filmików nie robią same Clampice, bo nic byśmy nie obejrzeli - straszliwie się grzebią z tym rysowaniem!
co sądzicie o postaciach? coś podejrzewam, że książe piekieł powinien się spodobać Dehirce... Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-01-2004 - 12:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Udało mi się ściągnąć ze strony ŚGA cały pierwszy tom i trzy rozdziały drugiego i na tym koniec, niestety. Stronka ta już nie działa więc skąd wziąć resztę? Think Zwłaszcza, że manga bardzo mi się spodobała. Very Happy
Nika, ktoś może założyć, że aniołki są zniewieściałymi mężczyznami i już ma podteksty yaoiowe. Twisted Evil

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-01-2004 - 19:12
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
W sumie tak, ale o ile Kohaku jest przynajmniej dla mnie kompletnie bezpłciowym stworzeniem, o tyle np. w przypadku Hisui użycie formy męskiej po prostu gryzie, a archanioł ognia to z kolei zdecydowanie facet, chociaż pieniacz. :]

Komiks fajny, tylko kreska trochę mnie denerwuje, bo jest cokolwiek niezręczna; postacie nie w SD wyglądają jak zrobione ze sztywnych desek, większość póz jest zupełnie nienaturalna. ><;;

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 21-01-2004 - 23:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

A mi się kreska Wisha podoba....

Choć nie powiem, że szukam "za wszelką cenę" skanów....ściągnąłem, przeczytałem, nawet fajne....ale mnie nie pociąga...

Moim zdaniem jest to coś z pogranicza shojo/shounen-ai....dla mnie wszystkie aniołki są chłopakami....^^"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 22-01-2004 - 14:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

dla mnie pozostałe archanioły są męskie, Hisui wybitnie kobieca a Kohaku rzeczywiście bezpłciowy podobnie jak Koryuu, za to Kokyou to to, co tygryski lubią najbardziej - jeszcze na koniu w zbroi!!! #Love2
w sumie zabawne, że dorosły mężczyzna potrzebował trzech tomów, żeby się zakochać a 17-latkowi wystarczył jeden rozdział... ach te hormony! Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2004 - 20:30
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
nie wie moĹźe ktos ile to ma tomĂłw
tak sobie myslałam by sprowadzic z niemiec

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2004 - 21:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

cztery Very Happy

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-01-2004 - 17:18
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
w trakcie prac czy skonczone?

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-01-2004 - 17:37
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Skończone. IMO trochę głupio, ale może tylko ja to tak odbieram. :\

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-02-2004 - 12:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Mnie się najbardziej nie podobało zakończenie. Żadnej krwawej wojny między aniołami i demonami, choć się na nią zanosiło. Twisted Evil Tylko happy end oparty na reinkarnacji. Confused

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 29-02-2004 - 00:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

zgadzam się w pełni. trochę tak jakby Clampicom znudziła się ta seria i postanowiły ją szybko zamknąć. poza tym jakoś tak nie wierzę w miłość do obcego faceta czy anioła od pierwszego wejrzenia, chciałoby sie tego kogoś najpierw trochę poznać itd. zdecydowanie powinno być więcej Kokyou - to jest fajna postać! #Love2

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-02-2005 - 16:27
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Ereh, widziałem. Oto moje impresje:
Kohaku: Taki typowy uke, słodki długie włoski a do tego zmienia się w swoją SD formę.
Koryu: Taki typowy seme, okrutny, pseudo hetero.
Ten lekarz, jakumtam: Taki typowy seme, ,,na niczym mi nie zależy w nic nie wierzę, ale mam zasady''.....
Hisui: Taki typowy uke, typ mądrej mamusi. Albo babci.
Ten jak mu tam podobny do lekarza: TeĹź seme.....
Co nie powstrzymało mnie od kupna tomika, jakoś przebolałem, w końcu to Clamp.....
Mr.God musi mieć obsesje na punkcie słodkich króliczków Very Happy To dziwne, ale anioł oznacza posłańca, więcz czemu małe królisie....
Nie, za bardzo siedze w angeologi by o tym dumać...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2005 - 22:52
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Clamp jak to Clamp - nie zawiodłam się. Akcja super się toczy. Manga interesująca i porusza. Ma swój większy sens. Tak jak Chobits - "Osoba tylko dla mnie", tak tutaj - "Jest Życzenie, którego nie można spełnić samemu"... Mangi Clampa mają swoje serce.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits