Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Angelic Layer  PostWysłany: 12-01-2004 - 16:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

słyszałam opinie, że tytuł naiwny, dla dzieci, ale mimo wszystko sięgnęłam po niego i jestem bardzo zadowolona. chyba to słodkie, ale nie do końca niewinne wcielenie Clampa najbardziej mi odpowiada. żałuję tylko, że nie narysowała tego Mokonka, ale i te rysuneczki, które zdobiły już Chobits bardzo mi się podobają. anime jest słodziutkie i odmóżdżające Wink tzn. trudno nie przewidzieć jak się skończy, ale jest więcej niż miłe dla oka. podobał mi się wątek "miłości" przyjaciół Misaki oraz fantastyczna postać jaką jest Icchan.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-01-2004 - 08:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
IIIItam... Confused
Najlepszy bezsprzecznie jest wujaszek.... znaczy... profesorek Laughing
no i ten jego asystent... Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 14-01-2004 - 09:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Icchan to właśnie ten profesorek - po prostu rządzi! bywa czasem naprawdę okrutny...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-02-2004 - 09:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Widziałam anime (dzięki Mr. Szczocie). Very Happy Bardzo mi się podobało. Sporo humoru, gł. dzięki Icchanowi. A jakie fascynujące wątki miłosne... Very Happy Szkoda tylko, że Misaki tak łątwo dogadała się z matkę. Twisted Evil Acha, w połowie oglądania seria zaczęła mi przypominać BeyBlade. Tam też walą dwaj zawodnicy na zmieniających się arenach. Razz
Chcę dorwać mangę w swoje łapki! Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 17-02-2004 - 22:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

A mi się podoba wszystko^^ Muzyczka jest cudowna^^ Gra na GBA także jest piękna^^ No się rozpłynąć^^

A te "wezwania" aniołów^^ Są boskie^^ Choć nie mogę zajarzyć - czy tam jest "Angel! GO IN" czy "FALL IN" Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-02-2004 - 09:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Prawda jest najpewniej taka że sami autorzy sie nie byli w stanie zdecydować...
Na naszym subie było w pierwszych "Fall In" a na koncowych "Go In".
komentator też nie lepszy, po wygranej wrzeszczał "ŁIN!" jakby mu Microsoft zapłacił za kryptoreklamę....

Ale i tak wszystko bije napis CHAMPION SHIP TOURNAMENT przy wejsciu do głownej sali (tłumacząc dosłownie = Turniej o Mistrzowski Statek! Razz )

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 18-02-2004 - 15:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

W którym odcinku można go zobaczyć?? Bo go znaleźć nie mogę... Confused
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-02-2004 - 15:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
W kaĹźdym ktĂłry opowiada o mistrzostwach...
Clampice chyba poszły na łatwiznę i pozwoliły uzyć tych samych wnętrz do obu obiektów... (wczesniej sa regionalne mistrzostwa TOKIO)
Starczy sie dobrze rozejrzeć gdy zawodnicy jedzą (lub odpoczywają) między meczami. Jest na ścianie. Wyblakła żółta czcionka...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 18-02-2004 - 20:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ok^^ Przyjrzę się uważnie, w każdym bądź razie to trochę nie bardzo ze strony autorów animki - iść na taką łatwiznę...

I ta....schematyczność odcinków - Misaki w szkole - Misaki na stadionie - Misaki wygrywa - puenta odcinka i jej matka się patrzy....=="

Ale cóz^^ Nie można mieć wszystkiego (choć powiem, że trochę mdliło mnie to nonstop "Misakichi! Fight fight fight fight Hikaru figh fight fight!"^^")
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-02-2004 - 21:39
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Mnie od animca odpycha zakończenie, jakieś takie dziwne jest, zbyt uduchowione jak na taką serię. Co do komiksu, to moja absolutnie ulubiona seria Clampa - może głupia, może przewidywalna od początku do końca, może do bólu schematyczna, ale coś w niej jednak jest, bo momentalnie zapałałam do swoich szwabskich tomików gorącym uczuciem, i to mimo że są szwabskie. Razz
Pal licho ekstremalnie uproszczone designy, ośmiorniczki zwyczajnie mnie rozbrajają... Very Happy

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2004 - 08:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

mnie się podobały wątki romantyczne - szczególnie przyjaciół z dzieciństwa - miały w sobie coś świeżego. jest w tej serii coś sympatycznego, dzięki czemu można wybaczyć jej niedostatki. no i Wizardo jest śliczniusi! #Love2

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2004 - 08:50
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
I ta....schematyczność odcinków - Misaki w szkole - Misaki na stadionie - Misaki wygrywa - puenta odcinka i jej matka się patrzy....

Chobit "schematyczność" to słowo klucz do NOIR...
Nie wiem jak inni ale mnie sie podobały te ataki, uniki, blokady, wyskoki pod sam sufit i nawet nic mi nie przeszkadzało że to nie możliwe...
przeciez to były lalki...

(WIZARDO's MAGICAL SHIELD RULEZ!)

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 24-03-2004 - 01:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



że też wcześniej tematu nie zauważyłem... coś dziwnego

anime bardzo przypadło mi do gustu. tak idealnie wpasowało się między akcją a jakąś treścią. co do końcówki, to muszę przyznać, że jakby była mniej *uduchowiona* to był znielubił panie z Clampa, ;). muzyka git. co do wezwań - raczej fall in, afaik.

co do schematyczności - czepcie się tramwaju, ok? :P

___
ot: czy jest gdzieś jakiś ogólny temat o chobits bo o danej godzinie skutecznie umyka on moim zmęczonym oczom...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 29-03-2004 - 23:57
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

co do tematu ogólnego to spytaj u źródła to jest u Chobita Wink
Angelic Layer nie ma chyba zbyt wielu fanów, ale ja wolę takie właśnie dziełka w stylu: AL, Chobits i Sakury - bez ścielącego się gęsto trupa i psychodelki. mimo powszechnego uwielbienia ja akurat nie jestem fanką Xa - gubię się w mandze a anime uważam za zbyt płaskie. wolę proste słodkie historie opowiedziane z wdziękiem i budzące sympatię.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-03-2004 - 18:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Napisałam to już wcześniej, ale nie wiedzę powodu, żeby się nie powtórzyć. Very Happy Anime AL bardzo mi się podobało. Oglądnęłam wszystkie odcinki z wypiekami na twarzy przez 3 dni. Taka przyjemna rozrywka, bez seksu i przemocy. Razz

Zastanawia mnie jedna kwestia. AL uważane jest za shonen. Wg definicji Mangazynu (lub Bakajca, nie pamiętam dokładnie) shonen znaczy z punktu widzenia faceta. A gł. bohaterkę AL jest Misaki, czyli było nie było przedstawicielka płci żeńskiej. ... Think

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits