Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2005 - 00:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
xmms, bmp, amaroK, quod libet

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2005 - 20:37
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
uważam, że na iTunes są lepsze radia i lepsza jakość odbioru.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ConRedOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-01-2006 - 23:20
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-01-2006

Skąd: Trzeci karton od lewej

Status: Offline
no na winampie 5 można oglądać internetową telewizję,teledyski, słuchać radia i muzyki której się nie ma, tylko trochę tego za mało
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 10:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Nienawidzę nowych winampów! Są wg mnie tak żałosne, że... A działam na 2.91 i jest oki, tyle mi wystarcza i nie jest zbyt duży. Do tego bawię się w tworzenie avs-ów.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 15:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Jak żałosne? i dalczego ; PP - ja korzystam (co prawda tylko do muzyki) i nie narzekam. Większych bugów nie znalazłem (jedyne czego mi ciągle brakuje to możliwość wstawienia końca listy jako osobnego elementu listy - mam wszystkie mp3 w jednej liście i nie chce mi się jej tworzyć od nowa kiedy idę spać i zostawiam muzykę na np 1h - na szczęście są inne sposoby ; ) ).

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ConRedOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 16:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-01-2006

Skąd: Trzeci karton od lewej

Status: Offline
dobra ta Tatra... i Winamp teĹź
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 17:57
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Wszysko na jednej liście?! Geez.
To winamp nie ma media library?
amaroK ma kolekcję z możliwością posortowania na naście sposobów, niby-inteligentne playlisty, automatyczny ranking i tryb dynamiczny dorzucający nowe utwory na podstawie powiązań w Last.fm. Jest jeszcze automatyczne pobieranie tekstów i info o wykonawcy z wikipedii.
Na win nie ma chyba playera z chociaż połową ficzerów amaroKa.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 18:34
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



tak się nauczyłem na starym winampie - z nowości w 5cośtam nie używam większości. Ma bardzo szybką przeszukiwarkę tej listy, przy paru tysiącach pozycji dostaję wyniki z palca (magiczne F3), pozatym to ma swoje zalety: ciągle coś leci, nie powatarza żadnych utworów, można przelatywać ja losowo (czego akurat nie praktykuję). Wynika to też z tego, że słucham czegoś i nagle chce mi się puścić jakiś zupełnie inny utwór, a tak jest najprościej. Reszta to pierdoły, z nowej wersji korzystam chyba tylko z możliwości wyłączenia kompa na koniec listy.

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 20:42
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
iss i co z tego ze sa ficzery jak 99% sie nimi nie bawi bo w czasie sluchania robi 5k innych rzeczy.
Winamp jest intuicyjny nie wiesza siebie/kompa nie zzera duzo % ma wiekszosc przydatnych opcji poza tym ludzie sie do niego przywiazali. Jesli nie maja z nim problemow po co maja sie przestawiac na jakies inne.
Ofkoz dla frakow Razz ktorzy lubia sobie w tym dlubac sa jakies wynalazki podobniez gwalcace winampa bez mydla np. foobar, tyle ze i tak sie nie przebija bo winamp = mp3 player w masowej swiadomosci.
I imo nic w tym zlego.
Kiedys z przymusu - cos mialem zwalone z sb (sterowniki czy cos) musialem uzywac czegos innego to mialem sonique.
Calkiem fajny byl (jak na owe czasy) tyle ze nie updejtowany od dawna i na dzien dziesiejszy brakuje mu sporo waznych opcji niestety ;/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 21:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Ness, ja wymieniłem tylko nabardziej pożyteczne ficzery, z których codziennie korzystam. A zapomniałem o regulacji głośności i przerzucanie next/prev scrollem na ikonce w trayu. To jest właśnie usability -- połączenie miliona funkcji z wygodnym ich użyciem.
I nie mów, że winamp jest intuicyjny -- equalizera szukałem kwadrans (w serii 2.xx był przynajmniej w widocznym miejscu).
A foobar to już zupełnie inna bajka. Tam suwak głośności jest ukryty w gąszczu opcji. BTW na win korzystam właśnie z foobara (choć dalej nie wiem jak go oskinować żeby przypominał odtwarzacz muzyki).

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 21:16
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



to fakt - Winamp był najważniejszym mp3playerem (i jedynym poważnym) przez zbyt długi czas - teraz albo coś go przypomina i nie nadąża, albo trzeba się przestawiać. Z drugiej strony na Linucha nie ma niczego do czego można przyłożyć oko od razu i trzeba się bawić -> wtedy droga otwarta, możesz się bawić, wksperymentować. Stąd albo się lubi winampa, albo zna 10 innych playerów i na niego nażeka (fuck, jak to się pisze ; PP?).

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 22:01
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
iss lap artykul o foobarze
http://esports.pl/?id=post&post_id=1879295742
Nawet myslalem czy sie nie przestawic ale jakos mi sie nie chce ;p
Poza tym jest sporo z tym dlubania jak widac ;/

co do reg glosnosci w winampie to u mnie sprawa wyglada tak ze:
po pierwsze slucham na sluchawkach (tak wiem niesamowite) a kabel od sluch jest wpiety w przejscowke od glosnikow na ktorej mam reg glosnosci. Tuz kolo klawiatury po lewej rece nawet nie musze mysza ruszac przewygodnie Razz
Po 2 w samym winampie moge reg rolka swistaka. Chyba wychodzi tyle samo klikniec albo nawet i mniej niz przy klikaniu w cos co jest w trayu. Klikam na pasku w winampa bawie sie rolka ot co :p
Pol h szukales EQ? Very Happy

A co do muzy to jestem wnerwiony bo nty raz mi sie kabel od sluchawek spieprzyl :/

PS: Losiul pudlo ;P

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 22:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Na ikonkę amaroKa nie trzeba klikać -- namierzasz kursorem i kręcisz.
Poza tym ja mogę regulować głośność z klawiatury (klawisze multimedialne lub win+KP_+/KP_-) albo pilotem do wieży, ale tu chodzi o sam ficzer.
Dzięki za linka, w wolnym czasie obczaję i moze zrozumiem czemu pomimo posiadania Colums UI i całej reszty pobrane skiny nie wyglądają jak na skrinszotach.
EQ był mi niezbędny, gdyż znajomi tak go u siebie ustawili, że wokalu nie było słychać.

@Losiul Na linuksa przynajmniej dwa plejery wygladają z wierzchu identycznie jak winamp -- XMMS i BMP (Beep Media Player, króry jest właściwie takim XMMS Next Gen).

BTW wspominałem, że amaroK jest chyba jedynym playerem, który nie potrzebuje pluginu do Last.fm, bo ma wbudowaną jego obsługę?

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits