Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RevvOffline
Temat postu: Stare tomy  PostWysłany: 21-10-2005 - 15:11
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 22-04-2005

Skąd: Zawiercie

Status: Offline
Któż z nas nie lubi sięgnąć po stary tom "Naruto" i przypomnieć sobie treści całej tej zachwycającej historii? Ja ostatnio czytałam 4 tom... i poryczałam się jak bóbr, gdy Zabuza umarł, a Kakashi przyniósł obok niego martwego Haku. Piękna scena. A co wy myślicie o starych tomach, o odświerzaniu sobie serii, i jaka była wasza ulubiona scena?

_________________
KTOKOLWIEK SŁYSZAŁ, KTOKOLWIEK JADŁ:
Uciekła mi kawa zbożowa Inka, parzona 5 dni temu, bardzo potrzebna. Znaki szczególne: dziwna, zielona pleśń, lubi Pokemony. Kto widział, niech wyśle mi emilię na mój adres. Z góry Bóg zapłać, dobry człowieku.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu: Stare tomy  PostWysłany: 21-10-2005 - 15:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Jakoś nie zaglądam do 'starych' tomów 'Naruto'. Razz Zwykle, jak kupuję nowy, to sięgam po poprzedni, żeby sprawdzić, jak się skończył i przypomnieć sobie, o co w nim mniej więcej chodziło. Ale żeby napisać o ulubionej scenie, to musiałabym sobie wszystko odświeżyć. Pamięć mam dobrą, ale krótką. Embarassed Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu: Stare tomy  PostWysłany: 24-10-2005 - 21:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Najlepsze sceny to są te z haku we wszystkich tomach w których się pojawia(bodajże w 2 3 i 4)Jest to moja ulubiona postać Exclamation
I dobre jest też to jak zasłania Zabuze przed przecięciem gromu.Stoi i tylko mówi Panie Zabuza..GHE!! i wypluwa z siebie krew.Szkoda mi było tego że umarł Sad

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miiru_MiyukiOffline
Temat postu: Stare tomy  PostWysłany: 31-12-2005 - 15:41
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-12-2005



Status: Offline
E, ja tam uwielbiam wracać do starych tomów czy odcinków i jeszcze raz oglądać ulubione sceny. To tak jak oglądanie albumu ze zdjęciami Smile W dodatku wtedy dzięki znajomości dalszej treści jestem w stanie zauważyć pewne rzeczy, których nie dostrzegłam za pierwszym razem.
A co do Haku, to też mi go było szkoda... taki fajny był. Ale jedno trzeba przyznać, śmierć miał piękną i wzruszającą, no i umarł szczęśliwy... przecież ochronił Zabuzę, którego tak kochał. Crying or Very sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kitsuneOffline
Temat postu: Stare tomy  PostWysłany: 31-12-2005 - 17:16
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-10-2005



Status: Offline
jasne.. jak oglądnę całą animkę to po jakimś zasie ją odnawiam... Tak, Haku zginął razem ze swoim mistrzem... no i chronił go ponad wszystko.. to jest miłość

_________________
Reflection of fear makes shadows of nothing, shadows of nothing.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits