Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: ekhem...  PostWysłany: 22-03-2005 - 11:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

No właśnie nie wiedziałam jak to zatytułować... Właśnie po tych dwóch latach przesłuchałam sobie płytki Mangazone i mi się spodobało. Nie wszystko, ale niektóre kawałki są naprawdę fajne. Czy starzy wyjadacze mogą mi poradzić czego mam szukać - podoba mi się zdecydowanie bardziej pop w damskim wykonaniu: coś słodkiego i cukierkowatego, w stylu muzyczki do Full Moon wo Sagashite - ładne melodyjne kobiece głosy i trochę akcji, nie takie wycie do księżyca. Podoba mi się też coś w stylu openingów Inuyashy i School Rumble - nie wiem czy to Wam coś pomoże, ale warto spróbować.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu: ekhem...  PostWysłany: 22-03-2005 - 16:34
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

możnaby Ci polecić H!P. ale nie wiem, czy chwycisz, bo niektórym się nie podoba ;3
a jak wiadomo H!P jest bardzo cukierkowate i słodziutkie *,*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeedlitOffline
Temat postu: ekhem...  PostWysłany: 25-03-2005 - 23:56
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 08-05-2004

Skąd: Wawa

Status: Offline
Wszelkiej maści girlsbandy typu SweetS, Bishojo Club (już xD) 31 no i wytwory z H!P jak Morning Musume. Pozatym dośc słodki głosik ma Otsuka Ai. Niestety badziej nie mogę ci pomóc bo specjalizuje sie w męskim popie >.>.

_________________
..//- bounce bounce wiz me ! -\\..
Addicted to NewS !!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: ekhem...  PostWysłany: 26-03-2005 - 09:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

z facetów bardzo podobał mi się Hyde; w ogóle z tej płytki to Namie Amuro, Aco, BoA i Kokia, choć jej piosenka była bardzo psychodeliczna

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits