Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 16:39
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
oraz do znalezienia sobie jakies fajnej 15-latki Very Happy

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 22:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Herbert West napisał/a:
Owszem, GTO jest bardzo ciekawą pozycją. I przyznam szczerze, ze gdybym musiał wybierać - GTO - Hiroshima - wybrałbym GTO.


No tak, ale GTO znasz, czytales, wiesz ze uwielbiasz. A Hiroshimy widziles okladke i paskudne rysunki :D

Co bys wybral widzac okladke Hiroshimy i okladke GTO nie zajac ani jednego, ani drugiego???? Ja raczej to pierwsze :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MuzzyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 23:27
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-03-2004

Skąd: Kielce

Status: Offline
mam nadzieje ze okreslenie paskudne rysunki zostalo tu uzyte w formie komicznej bo jak dlamnie rysunki fakt nie sa tak doskonale jak w Akirze czy Edenie ale jak na uwczesne czasy trzyma poziom zreszta milo przeczytac cos w takim stylu retro
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-08-2004 - 09:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
"Paskudne rysunki" = pol zartem pol serio, kiedys tak rysowali i koniec, paskudne sa dla mnie, ale nie odstraszaja mnie bynajmniej od siegniecia po mange ^^ Inna sprawa, ze w Onizuce tez wystepuja "paskudne rysunki" ;)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MuzzyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-08-2004 - 16:40
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-03-2004

Skąd: Kielce

Status: Offline
naczy przez pryzmat tego co widzimy dzisiaj to faktycznie mozna powiedziec ze sa paskudne ale ja i tak uwielbiam taki styl Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-08-2004 - 00:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Veg - nie wiem. Nie potrafię na 100% powiedzieć, ale pewnie Hiroshimę, bo uwielbiam takie historie. Tylko ja potrafiłbym w autokarze z Oświęcimia czytać "Byłem pomocnikiem doktora Mengele" gdy inni spali albo się wygłupiali. Ale - i tutaj też odnośnie tego co niesie GTO - dzięki anime wiele zrozumiałem. Anime GTO dało mi, poza kupą śmiechu, sporo do myślenia. Dało trochę wiecej siły, żeby się nie poddawać. Więcej optymizmu, żeby nawet po największej porażce wyjść na prostą. To nie jest TYLKO historia zboczonego nauczyciela. Onizuka i jego postawa są dla mnie wzorem (moze nie w 100%) i GTO traktuje bardzo poważnie. Czytałem wiele książek o zagładzie, ale w ani jednej nie znalazłem wzoru na życie takiego, jak ten z GTO. Nie wiem, czy dobrze to przekazałem, zrozumiale. Po prostu GTO ma drugą warstwę, i można się z niego BARDZO wiele nauczyć. Nie tylko o tym jak za pomocą ruchomych schodów zafundować sobie sesję upskirts. Pytanie, czy Hiroshima, na którą się bardzo cieszę, też da mi tak dużo do myślenia? Czy tez natchnie mnie energią aby dążyć za swoimi marzeniami? Dopiero się przekonam - ale tego, co dało mi GTO nie zapomnę nigdy. Dlatego tak chętnie czytam mangę, szczególnie teraz.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits