Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 20:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
panowie mają swoje yuri i hentai (dane potwierdzone), a my drogie panie mamy swoje yaoi, w którym lubimy np. fajnych facetów, ich problemy i etc Smile wszystko jest dla ludzi Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 21:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



- ciach - :]

co do samego gatunku - probowalem ostatnio sie 'przemoc' i obejrzalem Bronze... i choc wiem ze dzielny bylem (Wink) to jakos niezbyt do mnie przemawia... {wiem ze jestem dziwny Razz}

_________________
hope you never grow old


Ostatnio zmieniony przez jaczak dnia 19-11-2003 - 19:11, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 22:27
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Hmmmm... Chyba sie wezme za obejrzenie jakiegos yaoi... Moze mi cos ktos poleci na dobry poczatek?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MarronOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2004 - 01:36
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 29-05-2003

Skąd: Wyspy Owcze ;)

Status: Offline
Hyhy, czy ja lubie yaoi? Myslę, że raczej tak. W końcu gdy ktoś we wszystkim dopatruje się potencjalnych pairingów, musi go to w jakiś sposób bawić XD~ Załózmy więc, ze tak. Lubię slashować, ale co się tyczy mang yaoi, jako yaoi, to chyba wszystkie jakie czytałam, sa beznadziejne XD Bez fabuły, jakiegokolwiek sensu i nawet kreska zazwyczaj przypomina coś... dziwnego O_o Nienawidze też takich typowych podziałów. Mały uke z wielkimi ślepiami, o wymiarach rachitycznego kurczaka ze wszystkimi gnatami na wierzchu, rozdziawioną gębą i jakimś mimozowatym wyrazem twarzy :P Do tego mam wrażenie, że w yaoicach za uke zawsze robi jakie chore i nadwątlone stworzenie, które przy każdym dotyku (nawet kolana) jęczy, tarmosi się, rumieni i zdaje się, że chyba gdzieś go boli >D Seme natomiast to monstrum o brodzie czysczącej podłogę, oczach wielkości pestek znajdujących się gdzieś w otchłani gęstej grzywy, wielkich, szerokich barach (ach, ci prawdziwi mężczyźni musza być przecież dobrze zbudowani *rzyg*), nawyku wkładania wszędzie rąk (zazwyczaj tam, gdzie schorowanego uke najbardziej boli...) i nie pytania ani nie oznajmiania, że właśnie zaczyna się to biedactwo gwałcić O_o Cóz, te stereotypy jakoś mi nie leżą XP

Za co lubię? XD~ Za to, że Sanada robi takie ładne miny, gdy angstuje przez swoich chłopaków. Dziękuję.

A oprocz tego, pragnę zgłosić protest, gdyż moje siostry zidiociały i slashują enty z hobbitami O_______o A to był tylko tydzień... TYLKO tydzień... O_o

_________________
*smirk*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2004 - 09:40
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
"Nie skrzywdziłem cię, maleńka istotko?" Twisted Evil

Rety, a te jaojce z Naruciaka! Właściwie każdy bohater sprowadzony do postaci ukowatego uke lub semowatego seme to koszmar, który może się przyśnić, ale kiedy przy tym wszystkim ma się do niego stosunek emocjonalny, oglądanie takich fanartów staje się bolesne. Przynajmniej dla mnie - jeszcze przez długie godziny nocne byłam jak nigdy świadoma swojej przepony. Smile

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MarronOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2004 - 15:16
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 29-05-2003

Skąd: Wyspy Owcze ;)

Status: Offline
Mater, ran opowiadała mi o Entach O________o też bardzo przeżywała Naruciątka, które mi pokazywała...

A ukowate uke i semowate seme to przecież coś cudownego, jak może Ci się nie podobać? ;P Zawsze marzyłam o mangach z takimi prawdziwymi mężczyznami XP A w Twoim związku z Hisokiem, to własnie Ty nim z założenia jesteś... Wiesz, Hisok to przeciez taka biedna istotka z wieeeeelkimi, okrągłymi, pełnymi łez (co Ty mu właściwie robisz, hę? XD) oczętami i niewinnym uśmiechem >P Nie przez przypadek dedykowałam Ci laya z Hisokiem do piosenki "Nights in white satin" >D~

_________________
*smirk*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2004 - 17:39
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
A co mozna robić z czymś takim jak Hisok? Fajny jest, ale nieprzydatny. Z całym szacunkiem, moją maskotką łóżkową jest ktoś zupełnie inny. Smile

Enty ("Entowie" nie przchodzi mi przez usta ;P) mają wielki potencjał! Tak samo jak przecież orki i uruk-haje... Zaryzykuję stwierdzenie, że pewną dwójkę hobbitów można spairować z absolutnie każdym gatunkiem występującym w trylogii i zawsze znajdą się po temu jakieś podstawy fabularne. Very Happy

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 11-02-2004 - 01:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



ała...

a ja na CKMie przejrzałem AnK... i nie, stanowcze nie... NIE NIE NIE

Confused Confused Confused

nie ma to jak LOSOWY fragment

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits