Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-12-2003 - 18:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
a mi te sceny bardzo sie podobały Smile i nie wyobrażam sobie tej mangi bez nich Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Moon witchOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-12-2003 - 22:27
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 19-12-2003



Status: Offline
Na BAA czekałam z niecierpliwością i w końcu stało się Very Happy Moge szczerze powiedzieć , że tym tytułem da się przekonać ludziska do gatunku:). Szary papier jest i dobrze, bo jak zmienią to zabije ! Kto do jasnej ciasnej powiedział ten mit , że biały papier jest lepszy? Po prostu czerń i biel lepiej wygląda na takim papierze. Wystarczy porównać np. z Chobits. Szary papier jest leżejszy i przez to mange lepiej się czyta. Być może dla niektóych wyda się to śmieszne , ale w jedną ręke wystarczy wziąć Naruto , a w drugą właśńie BAA i czuć różnice. Może to drobiazgi , ale dla człowieka ( takiego jak ja Wink ) którego bolą nadgarstki do niebagatelna różnica...

_________________
Do we watch anime to live or live to watch anime ?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits