Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-04-2007 - 22:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Akurat, akceptowala... Bardziej sie szarpala, niz osiol zaprzegniety do pluga... O_o A Motoko szla zdecydownym krokiem do przodu.

Oczywiscie na tyle zdecydowanym, na ile mozna w jej wieku. Smile

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LunarBirdOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-12-2007 - 19:32
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-08-2005



Status: Offline
Temat wygasł, ale ja się zabawię w grabarza XD

Co do Naru to jak dla mnie jest to najsympatyczniejsza postać mimo wszystko. Prawda, ma skłonności do przemocy, ale to dlatego, że jest w gruncie rzeczy zbyt mało pewna siebie. Znęcanie się nad Keitarou to jej sposób na odwrócenie jego uwagi w krytycznych momentach od tego, jaka jest zmieszana Smile Niemniej w gruncie rzeczy jest miła i bardzo kobieca. Tylko przy Keitarou bardzo rzadko to widać, bo on zwyczajnie nie ma podejścia do kobiet XD Ale IMO Naru ma wszystkie cechy, jakie powinna mieć kobieta: chętnie pomaga, jest miła i potrafi się odnaleźć w niecodziennych sytuacjach. Jej ogromną wadą jest natomiast upór, z jakim broni się przed uczuciem do Keitarou. XD No i nadpobudliwość ruchowa XD

Motoko jest podobna do Naru w wielu kwestiach. Z tym, że jest stabilniejsza od niej i bardziej przewidywalna. Ale jednak Naru pod względem uroku osobistego jest lepsza z miejsca niż Motoko z rozbiegu. Bo po prostu Naru jest naturalna tak samo kiedy jest spokojna jak i w trybie krwawej mścicielki XD Natomiast kiedy Motoko trafia na sytuację, kiedy wychodzi z niej kobieta, to robi się zmieszana, niepewna i kompletnie nie wie co ze sobą zrobić. Ma to swój urok oczywiście, ale Naru jednak lepiej potrafi wykorzystać to, że jest kobietą Smile

Niemniej ja myślę, że miałbym trudny wybór pomiędzy Naru i Motoko. Naru wprawdzie wygrywa ale minimalnie Razz

_________________
Meet me at AnimeCore Forum
BOW TO NO MAN, TRUST NO ONE
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-09-2014 - 18:20
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Odgrzebuję tytuł topiku - Love Hina to może i straszna jest, ale jakie ceny osiąga na rynku wtórnym! Spróbujcie kupić 7 tom! Taniej wyjdzie kupić całą serię, zatrzymać siódmy i próbować wyciągnąć profit z pozostałych...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits