Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
Pink-SpiderOffline
Temat postu:   PostWys³any: 15-03-2005 - 15:51
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 15-03-2005



Status: Offline
Moon child.. hyhy.. ja moze za gacktem nie przepadam.. tzn nie chwilka.. Gackt ujdzie ale za to Hyde nie Razz ale pewnie kiedyś obejrze.. tylko że no własnie... ja nawet go ściągnąc nie moge O_o chamstwo..

_________________
Dan dan dan! I`m getting hungin` over&over, but i dont care, just wanna Drink. Give me alcohol!!!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Papryczka
Temat postu:   PostWys³any: 28-11-2005 - 21:16
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 26-11-2005

Sk±d: Kielce

Ja ostatnio ściągnęłam sobie polskie napisy i wreszcie wiem, o co chodzi w tym filmie:) Moim zdaniem jest o wiele bardziej... ekhm, profesjonalny, niż np Oresama... Ale i tak wolę Oresamę. Jest śmieszniejszy Smile
A co do Gackta, to wyglądałby spoko, gdyby nie te doczepiane warkoczyki Brick wall
Hyde jest słodziutki, moja nee-chan zobaczyła go po raz pierwszy w tym właśnie filmie... No i odtwarzacza mp3 nie mam od 2 tygodni, bo ona ciągle słucha Hyde'a Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sunako-chanOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-06-2007 - 21:40
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 01-06-2007

Sk±d: Czerwionka

Status: Offline
hehe hehe, cóż ja oglądnęłam Moon Child'a dwa razy, a zeby zrozumieć, o co chodzi mniej więcej Razz
Więc film bardzo fajny konkretny Smile Poza tym, że lubie Gackta, mozę mniej Hyde,a ale moze być.
Ciekawy, moze też jakoś przemawiający do rozumu xD

ahh no a z kąd mozna ściągnąć Mooon Child, albo Oresame(bo to też widziałam, ale bez napisów przynajmniej angielskich no i nie bardzo kumałam o co chodzi Sad ) ?? i to jeszcze z napisami polskimi ??

te filmy niestety oglądałam na You Tube
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits